Azar telefonlarımıza android ve ios gibi işletim sistemlerine yönelik kurulan bir sohbet platformudur. Azar bu nedenden dolayı görüntülü sohbet uygulamasında en iyi imkanlarını kullanıcılarına deneyim şeklinde sunuyor. Azar bay bayan ayrımı yapmadan sadece cinsiyet ayrımını sağlayan bir uygulamadır. Örneğin bayanlarla konuşmak isterseniz bunu seçim olarak seçemıyorsunuz, erkeklerle konuşmak isterseniz gene aynı şekilde seçim yapamıyorsunuz. Seçim yapma olayları ücretlidir. Ücretsiz azar sohbeti yapmak isterseniz bay ve bayan karışım bir şekilde sizlere sohbet olarak sizlere sunuluyor. Azarı indirmek için yapmanız gereken play store üzerinden  gerekli kurulumu gerçekleştirebiliyor ve güzel bir uygulama ile karşı karşıya kalabiliyorsunuz.

Azar tarihin en eski sohbet ortamlarından biridir.

Kadınlarla Kameralı Chat ve Sohbet. Ücretsiz Üye Ol, Hemen Sohbete Başla
Kameralı Sohbet · Canlı Sohbetler · Sohbet Odaları · Kameralı Show gibi bir çok arama kelimesinde karşımıza ilk gelecek olan azar uygulamasıdır. Azar çeşitli etkenlerde en kaliteli ve en güzel imkanları sizlere sağlar.
Sitemiz aracılığı ile’de azar uygulamasına ilk adımlarınızı sizlerde atabiliyorsunuz.
Ama sizlere tavsiyem bu tarz uygulamaları lütfen tercih etmeyin. Sitemiz sizlere sadece bilgi amaçlı bir makale paylaşımı yapmıştır. Azar her uygulamasında zirvede olsa da çürük elma her zaman karşımızda bir adım daha oluyor.

Benzer Yazılar

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Yorumlar

Yorumlar(2)
    • AKIN@AKIN
      AKIN@AKIN 11 Aralık 2017

      Ankaranin nazik alimli bakimli tutkulu arzulu bayanlariyla tanismak istiyorum O545 844 51 63


Sen de Yorumla!